tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Zalesie Górne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 780 000 PLN
Powierzchnia
217 m2
Liczba pokoi
7

Nieruchomość położona w starej części Zalesia Górnego. Wszystkie sąsiednie działki mają zbliżoną powierzchnię i kameralną jednorodzinną zabudowę. Okolica zielona, otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego (100m). W pobliżu doskonała infrastruktura, szkoły oraz przedszkola - państwowe i prywatne, stacja PKP, boisko Orlik, dobrze utrzymana droga gminna. Na działce starodrzew (dęby, sosny, brzozy), drewutnia i domek ogrodniczy.

Bardzo funkcjonalny, przestronny i doskonale zaprojektowany dom z 2000 roku. Wybudowany przez niemiecką firmę z tradycjami, posiadający izolację cieplną, drewnianą stolarkę okienną, kominek z termoobiegiem.

Rozkład pomieszczeń umożliwia nieskrępowane funkcjonowanie aktywnej rodzinie. Część dzienną tworzy otwarty na bibliotekę salon o powierzchni 37m2, z wyjściem na zadaszony taras o powierzchni 24m2. Kuchnia jest częściowo otwarta na część dzienną i jadalnię. W drugiej części jest sypialnia, gabinet i pralnia oraz łazienka z oknem. Na piętrze są cztery niezależne pokoje i łazienka. Hall jest doświetlony oknem dachowym. Przy wiacie, którą można niskim kosztem przearanżować w garaż jest pomieszczenie gospodarcze (7m2).

Do wykończenia nieruchomości zostały użyte materiały dobrej jakości, parkiet egzotyczny w salonie, deski barlineckie na piętrze, schody drewniane, norweski kominek Jotul, armatura Grohe, biały montaż Roca, okna drewniane-niemieckie. Dom jest w dobrej kondycji, dach pokryty jest blachodachówką.

Okolica cicha i spokojna. Sąsiedztwo inteligenckie.

  • Dostępne w okolicy: Bank, Restauracja, Kościół, Plac zabaw, Las, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).