tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Los Balcones, Torrevieja

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 001 705 PLN
Powierzchnia
215 m2
Liczba pokoi
4

Z ogromną radością prezentujemy tę absolutnie fantastyczną, luksusową willę w Los Balcones.

Los Balcones jest jednym z najpopularniejszych obszarów Torrevieja i znajduje się obok pięknego różowego jeziora. Los Balcones oferuje udogodnienia dla całej rodziny, popularne restauracje, parki dla psów i park rozrywki, w którym Ty i Twoja rodzina możecie grać w koszykówkę, bule, piłkę nożną, tenisa stołowego lub po prostu cieszyć się piękną przyrodą podczas spaceru. W okolicy kilka sklepów spożywczych, apteki, w pobliżu znany szpital.

Ta luksusowa willa o powierzchni 215 m2 ma wszystko, czego możesz potrzebować, a nawet więcej. Po wejściu przez dużą bramę wita Cię wyłożone kamieniem wejście, gdzie jest miejsce na zaparkowanie trzech samochodów, tutaj jest również wejście bezpośrednio na parter willi. Ale jeśli zamiast tego zdecydujesz się wejść po schodach, zaprowadzi cię na taras, który otacza całą willę i prowadzi do głównego wejścia.

Willa została odnowiona w 2021 roku i jest podzielona na dwa poziomy o otwartym i nowoczesnym układzie. W sumie są cztery sypialnie, dwie łazienki, duża fantastyczna kuchnia i salon, w którym zimą można cieszyć się otwartym ogniem w kominku. Duże okna wpuszczają ogromną ilość światła i dają wrażenie otwartości w całym domu, a w kuchni można otworzyć podwójne drzwi, aby połączyć wnętrze z otoczeniem. Z tyłu znajduje się nie tylko ładny prywatny basen z prysznicem, ale także duża, absolutnie niesamowita kuchnia na świeżym powietrzu. W pięknym ogrodzie otaczającym willę znajdują się również drzewa owocujące, takie jak pomarańcze, cytryny i limonki.

Oprócz tego na dachu znajduje się również solarium z niesamowitym widokiem na różowe słone jezioro.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Danuta Grelewicz-Pogórska

Danuta Grelewicz-Pogórska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).