tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Peloponez, Methana, Vathi

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 591 400 PLN
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
4

Z nami zrealizujesz swoje marzenia o własnym domu w Grecji na Peloponez - oferta dotyczy zakupu działki i budowy domu.
Kompleksowa usługa podczas trwania całego procesu inwestycyjnego, obsługa formalnoprawna od zakupu działki, przez projekt budowlany z pozwoleniem na budowę, po wykonawstwo (z opcją pod klucz). Działki z przepięknym bezpośrednim widokiem na morze, położone są na półwyspie Methana zwanej pierwszym palcem Peloponezu, w pobliżu Vathi urokliwej wioski rybackiej z mariną i licznymi restauracjami. Półwysep oddalony o 2:20h jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska w Atenach, z możliwością dotarcia drogą wodną 1h promem z Pireusu (główny port Ateński). Projekt domu zakłada, duży taras z kuchnią letnią i zewnętrznym basenem infinity oraz jacuzzi, parterowy 200m2. Składa się z salonu z kominkiem, kuchni, 3 sypialni, 2 łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego, położony jest na działce 4000 m2 o pięknej architekturze krajobrazu z widokiem na morze.
Cena 595.000,00€
Cena zawiera wszystkie instalacje elektryczne oraz sanitarne, klimatyzacyjne oraz wykończony basen gotowy do użycia.
Cena nie obejmuje wykończenia domu w środku.

Realizujemy inne projekty działając kompleksowo na rynku greckim, zapewniając pełen pakiet usług i pomoc:
- w wyszukaniu i zakupie działki
- w obsłudze formalnoprawnej
- w przygotowaniu projektu z pozwoleniem budowlanym, wykonawstwem pod klucz

Zdjęcia przedstawiają zrealizowaną inwestycję.
Serdecznie zapraszamy do Grecji, gdzie zobaczysz nasze projekty i porozmawiasz o przyszłym swoim domu :)

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.3
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Morze, Restauracja, Szpital, Basen
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Brak
  • Widok na: Morze, Góry
Łukasz Drągowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).