tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Wrocław, os. Biskupin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 490 000 PLN
Powierzchnia
120 m2
Liczba pokoi
4

Klimatyczny segment z 1930 roku usytuowany w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia, na Biskupinie.

Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 94 m2, na działce - 387 m2, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Na każdym poziomie segmentu jest 40 m2 (piwnica, parter, piętro i poddasze), a więc w rzeczywistości 160 m2 do dowolnego zaaranżowania. Z salonu wyjście na taras i do ogrodu. W ogrodzie system nawadniania. Dobrej jakości ogrodzenie po obu stronach segmentu. Garaż na końcu posesji.

Woda i kanalizacja miejska, ogrzewanie - gazowe. Piony wodno-kanalizacyjne po wymianie, elektryka także. Ogrzewanie podłogowe w kuchni, przedpokoju i WC na parterze, a także w łazience na piętrze. Nowy dach.

W pobliżu pełna infrastruktura, dobra komunikacja i tereny rekreacyjne: Park Szczytnicki, ZOO i Wyspa Opatowicka. Sporo zieleni.

  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Bank, Fitnes, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Zabudowa niska, Kościół, Park, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Inne budynki
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).