Warszawa - Obiekt na wynajem

Białołęka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Cena
16 800 PLN
Cena za m2
21 PLN
Powierzchnia
800 m2
Powierzchnia działki
5 000 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Inny
Rok budowy
2000
Prąd
Tak
Teren ogrodzony
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Teren strzeżony
Tak
Beziskrowa instalacja elektryczna
Tak
Wentylacja
Tak
Oświetlenie
Tak
Posadzka
Bezpyłowa
Wysokość składowania (m)
6.5
Rampy rozładunkowe
Tak
Przydział mocy energia elektryczna (KW)
300

Opis nieruchomości

Do wynajęcia hala magazynowa na Białołęce. Doskonała lokalizacja. Bliskość węzłów komunikacyjnych. Magazyn ogrzewany, posadzka bezpyłowa. Możliwość składowania do wysokości ok. 7 m. Obiekt idealny pod magazyn z możliwością konfekcjonowania towaru. Pomieszczenia socjalne i sanitariaty wspólne. Trzy bramy "0" oraz rampa załadunkowa. Koszty eksploatacyjne ok. 700 zł miesięcznie. Obiekt położony na dużym ogrodzonym terenie z polem manewrowym dla TIR-ów. Dostępność do magazynu 24h. Parking dla samochodów osobowych. Teren chroniony. Możliwość wynajmu powierzchni biurowej. Minimalny moduł biurowy do uzgodnienia.

UWAGA: NAJEMCY NIE PŁACĄ PROWIZJI POŚREDNIKOWI !!! W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt pod numer tel. 606 931 391.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autostrada, Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Andrzej Tubis

Andrzej Tubis

Telefon:
606931391
E-mail:
at@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).