Bóbrka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Powierzchnia
720 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 300 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Handlowo/Usługowe, Medyczne, Biurowe, Gastronomiczne, Mieszkalne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Niski blok
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2000
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Dochodowa nieruchomość w Bieszczadach 2 km od zapory w Solinie , 400m od jeziora Myczkowskiego. Serdecznie zapraszamy do zakupu pensjonatu w miejscu gdzie woda i powietrze są jeszcze czyste, góry i lasy piękne i bajecznie kolorowe a śnieg w zimie biały. Dom o charakterze pensjonatowym wraz z wyposażeniem położony na działce budowlanej o powierzchni 2400 m2 . Obiekt ten możne mieć różne przeznaczenia: dom mieszkalny , dom wielopokoleniowy rodziny , ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy , pensjonat , dom opieki , dom twórczy , prywatna praktyka lekarska ,turystyka zdrowotna , lecznica , inwestycja kapitałowa .Aktualnie obiekt ten jest funkcjonalny ,wyposażony , budynek trzy poziomowy z trzema niezależnymi wejściami W budynku apartamenty i pokoje z łazienkami w sumie 32 miejsca noclegowe . Na ternie budynku znajduje się wydzielone mieszkanie e dla właścicieli około 150m2 , sala po powierzchni 60m2 , zaplecze kuchenne i gospodarcze . Wyposażenie w energooszczędne i ekologiczne instalacje ( kotłownia z piecem i z zbiornikami na olej opałowy , instalacja co z grzejnikami Purmo , instalacja wodna , sanitarna , elektryczna i kanalizacja . Działka ma 2400m2 i jest ogrodzona , okalana wysokimi drzewami , dwa niezależne dojazdy z bramami , miejsca parkingowe . W części reakracyjno sportowej boisko do siatkówki kometki, stół do tenisa , kra ogniskowy , stały kominek ogrodowy , plac zabaw dla dzieci oraz budynek gospodarczy / garaż około 35m2 .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).