Warszawa

Wesoła

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
45 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
100 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Biurowe, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2005
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Warszawy gdzie w dzielnicy Wesoła prezentujemy lokal usługowy, usytuowany w pasażu bloku mieszkalnego na przeciwko kościoła i przedszkola. Lokal posiada bardzo dużą witrynę/szybę, a składa się z pomieszczenia głównego, pomieszczenia kosmetycznego (do pedicure lub innych zabiegów kosmetycznych), solarium, wc i zaplecze. W tej chwili lokal jest wynajmowany, natomiast zakres obecnej działalności (tzn. usługi fryzjerskie, stylizacja paznokci, drobna kosmetyka i solarium) funkcjonuje w nim od 2002r. Być może osoba, która lokal kupi będzie prowadziła swoją działalność lub będzie kontynuowała wynajem z osobą aktualnie wynajmującą. Lokal był odświeżony na początku 2017 roku, natomiast cena lokalu zawiera przede wszystkim solarium, recepcja i inne wyposażenie. lokal posiada system monitoringu tzn. 4 kamery z podglądem na nośnik wg życzenia właściciela, czyli telefon, komputer itp., 2 nr telefonów tzn. komórkowy i stacjonarny. Miesięczna zaliczka na poczet mediów, CO i innych opłat przekazywanych do Wspólnoty wynosi 480 zł, natomiast rozliczenie zaliczki/mediów następujące 2 w razy w roku wg. aktualnych stanów licznikowych. Właścicielem lokalu jest osoba prywatna, nie prowadząca DG oraz niebędąca Vat-owcem, tak więc cena jest ceną brutto. Lokal posiada KW bez żadnych zadłużeń, tak więc transakcja mogłaby się odbyć w bardzo krótkim czasie. Zachęcam do oglądania.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).