Warszawa

Mokotów, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Powierzchnia
35 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan nieruchomości
Dobry
Rok budowy
1936
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
0
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
0

Opis nieruchomości

Do wynajmu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 po odświeżeniu, blisko ul. Puławskiej /Stary Mokotów/.
Kuchnia oddzielna z dużym oknem/ ok. 7 m2/ glazura, terakota. Łazienka z wanną i pralką:glazura, terakota. Pokój /ok 19m2/ z drewnianą podłogą.
Brakuje łóżka /najemca kupuje sam we własnym zakresie/. Cena najmu 1800,-zł + opłaty licznikowe /woda, prąd gaz/. Kaucja 1 miesięczna.
Doskonały punkt lokalizacyjny i komunikacyjny. Z ulicy Puławskiej tramwaje i autobusy w różnych kierunkach Warszawy. Do metra Pole Mokotowskie 10 min. Blisko SGH, Teatr Nowy. Pełna infrastruktura w pobliżu.
Zapraszam.

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Mobile:
604756956
Email:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).