Warszawa - Mieszkanie na sprzedaż

Praga-Południe, ul. Wiatraczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
700 000 PLN
Cena za m2
8 333,33 PLN
Powierzchnia
84 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
4
Rok budowy
2000
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Typ kuchni
Aneks
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Praga Południe - Mieszkanie w Warszawie przy ulicy Wiatracznej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym jednego otwartego na przedpokój, łazienki, wc, przedpokoju. Do lokalu przylega balkon. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 84,1 m2,usytuowane na 2 piętrze budynku. Mieszkanie dwustronne,jasne bardzo ustawne .,dwustronne. Na piętrze jedno mieszkanie.
W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkalna wielorodzinna. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się: od strony wschodniej ul. Wiatraczna, od pozostałych stron zabudowa wielorodzinna.
Jednym z największych atutów mieszkania jest jego lokalizacja. Znajduje się w nieznacznej odległości od Ronda Wiatraczna, bardzo blisko znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe.
W pobliżu Lidl, Biedronka, sklepy osiedlowe, fajne knajpki z różnorodną kuchnią. Dwa przystanki do Bazaru i Centrum Handlowego Szembeka.
W okolicy również MON (Wojskowy Instytut Medyczny) i cywilny (Szpital Grochowski przy ul. Grenadierów), kilka szkół podstawowych, szkół średnich i jedna szkoła wyższa, Park Polińskiego oraz liczne przedszkola państwowe i prywatne.
Stąd jest wszędzie blisko.
Zapraszam na prezentację.

Mapa

Kontakt

Grażyna Antochewicz

Grażyna Antochewicz

Telefon:
606930475
E-mail:
ga@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).