Warszawa - Mieszkanie na sprzedaż

Białołęka, ul. Skarbka z Gór

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
425 000 PLN
Cena za m2
7 914,34 PLN
Powierzchnia
53,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Materiał
Inny
Rok budowy
2012
Stan nieruchomości
Dobry
Typ kuchni
Aneks

Opis nieruchomości

Zapraszamy na Białołękę gdzie prezentujemy mieszkanie przy ulicy Skarbka z Gór . Białołęka szybko się rozwija zrównano mieszkaniowo jak i nowoczesna infrastrukturę i komunikacja .
Lokal składa się z 2 pokoi, w tym jednego z kuchnią, garderoby, łazienki z WC i przedpokoju oraz balkonu. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 53,7 m2
Lokal jest w pełni wykończony.
W najbliższym otoczeniu znajdują się budynki nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej, sklepy osiedlowe i przystanek autobusowy ( odległość 60 metrów). Centrum handlowe Atrium Targówek i Park Handlowy Targówek mieszczą się odpowiednio w odległości 2 km i 3,6 km.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Gimnazjum, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Kościół, Hala sportowa, Zabudowa niska, Bar, Apteka, Komenda policji, Żłobek, Bazarek, Restauracja, Kort tenisowy, Szkoła, Centrum handlowe, Las, Przedszkole, Plac zabaw, Rzeka, Fitnes, Basen, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Park/skwer, Inne budynki
  • Liczba balkonów: 1

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).