Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
525 000 PLN
Cena za m2
12 500 PLN
Powierzchnia
42 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1956
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie na Muranowie w odnowionym, zadbanym budynku z cegły. Wokół typowa zabudowa lat 50-tych, cisza, zieleń. Mieszkanie składa się z 1 dużego pokoju o pow. 22 m2 z balkonem i widnej, ustawnej kuchni w kształcie kwadratu o pow. 14 m2. Przedpokój z szafą wnękową i łazienka z wc. Okna - ekspozycja na południowy wschód.
Cena 525 tys. zł do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Platformy parkingowe: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód

Mapa

Kontakt

Anna Dolińska

Anna Dolińska

Telefon:
604756856
E-mail:
da@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).