Warszawa

Śródmieście, al. Jana Pawła II

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 400 PLN
Cena za m2
58,06 PLN
Powierzchnia
93 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
3

Opis nieruchomości

3 pokojowe mieszkanie, 93m2 po generalnym remoncie w stanie idealnym z miejscem postojowym w hali garażowej do wynajmu na cele mieszkalno- biurowe. Pod budynkiem w hali garażowej jedno miejsce postojowe przynależy do mieszkania.
Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, dwóch łazienek i holu z zabudowana szafą.

Koszt 5400 PLN plus opłaty za media wg liczników.

Mapa

Kontakt

Anna Gołąb

Anna Gołąb

Telefon:
600072238
E-mail:
ag@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).