Warszawa

ul. Wspólna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 500 PLN
Cena za m2
78,57 PLN
Powierzchnia
70 m2
Rynek
Pierwotny
Piętro
4
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
3
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Atrakcyjny lokal biurowy w centrom Warszawy blisko ulicy Marszałkowskiej i rondzie Dmowskiego. Położony bezpośrednio przy ulicy na IV piętrze nowoczesnego budynku. Wejście z eleganckiego podwórka. Piękna klatka schodowa oczywiście z windą. Miejsce w ścisłym centrum Warszawy ale bardzo ciche. Powierzchnia 70 m². 3 pomieszczenia z wydzielonymi częściami socjalnymi. W lokalu jest balkon od strony podwórka, okna z drugiej strony wychodzą na cichą i spokojną uliczkę. W lokalu wszystkie media.

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).