Warszawa

Targówek, ul. Rembrandta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Cena za m2
78,13 PLN
Powierzchnia
64 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe

Opis nieruchomości

Atrakcyjny lokal usługowo handlowy na nowym osiedlu Amsterdam w Warszawie w pobliżu stacji metra Trocka. Położony bezpośrednio przy ulicy jest idealny jako sklep, apteka, biuro, salon urody, punkt pocztowy czy placówka banku. Powierzchnia 64,14 m² z wydzieloną częścią socjalną. W lokalu wszystkie media. Ściany otynkowane i pomalowane na biało. W garażu podziemnym są ogólnodostępne miejsca postojowe. Możliwość podłączenia światłowodu UPC, Vectra lub Orange. Bez płacenia i uzyskiwania zgód są 3 miejsca na klimatyzację w hali garażowej i miejsce na reklamę na cała szerokość lokalu. Dynamicznie rozwijające się nowoczesne osiedle i jego mieszkańcy dają dobre perspektywy dla firm działających na jego terenie.

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).