Warszawa

Praga-Północ, ul. Jana Zamoyskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Cena za m2
44,78 PLN
Powierzchnia
33,50 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rodzaj budynku
Blok
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe

Opis nieruchomości

Do wynajmu lokal użytkowy o pow. 33,5 m2 /parter/ na terenie zamkniętego osiedla z ochroną i monitoringiem na bliskim Grochowie. Blisko ul. Targowej.
Budynek z 1993r. Przeznaczenie lokalu : biuro, handel wysyłkowy itp. Lokal częściowo przedzielony jest ścianką, posiada osobne WC z umywalką
Dobry punkt komunikacyjny i lokalizacyjny.
Cena najmu wynosi 1500-zł+ opłaty licznikowe/prąd, woda, CO, śmieci/. W cenie najmu zawarte są opłaty eksploatacyjne do administracji w wysokości 400,-zł miesięcznie. Kaucja- 1 miesięczny czynsz. Lokal ten sasiaduje z drugim lokalem o powierzchni 32m2. Dobry punkt komunikacyjny i lokalizacyjny. Tramwaje i autobusy z ul. Targowej i Al. Zielenieckiej. Szybki dojazd do Centrum.
Zapraszam do oglądania.

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Telefon:
604756956
E-mail:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).