Warszawa

Włochy, ul. Dzwonkowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 590 PLN
Cena za m2
27 PLN
Powierzchnia
170 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Powierzchnia biurowa na drugim piętrze w budynku trzykondygnacyjnym z miejscami postojowymi na terenie ogrodzonej posesji.

Lokal jednopoziomowy z otwartą przestrzenią, niezależnym pokojem z balkonem, małym pokojem socjalny i WC. Wysokość pomieszczeń ok. 3m. Światłowód.

Cena 27 netto/m2 w sezonie letnim, 32 netto/m2 w sezonie zimowym (od 1 października do 31 marca).

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Mapa

Kontakt

Anna Hermanowicz

Anna Hermanowicz

Telefon:
602609082
E-mail:
ah@dragowski.pl
Numer licencji:
6553

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).