Warszawa

Wilanów, ul. Królewicza Jakuba

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 500 PLN
Cena za m2
34,38 PLN
Powierzchnia
160 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Przeznaczenie
Biurowe

Opis nieruchomości

Lokal biurowy o powierzchni 160m2, doskonały na studio fotograficzne, filmowe, reklamowe lub biuro pomiędzy Wysokim, a Niskim Wilanowem.

Na parterze jest doskonale doświetlona hala o powierzchni 55m2 i wysokości 6m, z rampą i dużymi drzwiami pozwalającymi na wnoszenie dużych gabarytów, showroom - 40m2, dwa pokoje biurowe, kuchnia i WC.
Na poziomie -1 jest pokój biurowy - 35m2 z oddzielnym wejściem i dużym oknem, a także pokój do wykorzystania, np. jako garderoba lub pomieszczenie do wizażu. Trzy oddzielne wejścia.

Pięć miejsc postojowych na terenie posesji i miejsce na odpoczynek w ogrodzie.

Możliwość własnej aranżacji. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą.

Cena 5 500 PLN plus VAT, plus opłaty za media (gaz, elektryczność, telefon, Internet - światłowód).

ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ STAN LOKALU SPRZED 5 LAT.

Mapa

Kontakt

Anna Hermanowicz

Anna Hermanowicz

Telefon:
602609082
E-mail:
ah@dragowski.pl
Numer licencji:
6553

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).