Ząbki - Lokal na wynajem

ul. Orla

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 000 PLN
Cena za m2
58,06 PLN
Powierzchnia
155 m2
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
1
Rok budowy
2011
Rodzaj budynku
Dom
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia piękny pawilon położony w centrum Ząbek koło Warszawy w pobliżu stacji kolejowej. Przeznaczenie handlowo-usługowe. Budynek składa się z parteru i poddasza stanowiącego w zasadzie I piętro. Łączna powierzchnia ok 160 m². Pełne wyposażenie w media miejskie – zimna woda, ciepła woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie. Na terenie jest 5 miejsc parkingowych oraz plac o powierzchni około 150 m². Istnieje możliwość parkowania w lokalnej uliczce obok posesji. Bardzo atrakcyjny architektonicznie budynek może być wizytówką waszej firmy. Cena 9000 + VAT. Do wynajęcia od 01-09-2020. Zapraszam również do wynajęcia części obiektu-możliwy jest każdy podział powierzchni według potrzeb i oczekiwań wynajmującego.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).