Warszawa

Włochy, ul. Bakalarska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 250 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
125 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe

Opis nieruchomości

wysokość 3 m
podłoga – wykładzina dywanowa
sufit podwieszany modułowy
klimatyzacja (centralnie sterowane urządzenia klimatyzacyjne)
wszystkie okna otwierane (zamontowane kontraktory)
kontrola dostępu z części wspólnych
okablowanie strukturalne (standard 5E)
floor boxy
II piętro, północna części budynku
Świetna komunikacja miejska – 300 metrów do przystanków tramwajowych i autobusowych na al. Krakowskiej, 450 metrów do przystanku autobusowego na Łopuszańskiej, 900 metrów do PKP Warszawa Rakowiec i 1 400 metrów do WKD Warszaw-Raków<
Blisko sklepy i centra handlowe, w odległości 200 metrów centrum handlowe ŁOPUSZAŃSKA 22, w najbliższej okolicy Żabka (20 metrów), ALDI, LIDL, 10 minut samochodem do Galerii Mokotów.

Mapa

Kontakt

Bożenna Szkrabko

Bożenna Szkrabko

Telefon:
608404541
E-mail:
bs2@dragowski.pl
Numer licencji:
6253

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).