Wolany - Lokal na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 000 PLN
Cena za m2
2 535,50 PLN
Powierzchnia
986 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2005
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
9
Stan budynku
Dobry
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

jeśli chcesz prowadzić restauracje i pasjonata ta oferta jest dla ciebie., Zapraszamy Wolany – wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, w gminie Szczytna, w zachodniej części Kotliny Kłodzkiej. Nieruchomość mieszkalno-usługowa (część restauracyjna i część pensjonatowa) o powierzchni użytkowej 956 m2. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1 641 m2 przylegającej bezpośrednio do drogi publicznej oraz posiada z niej bezpośredni wjazd na posesję. Kształt działki jest regularny, zbliżony do prostokąta, teren płaski. Działka posiada pełne uzbrojenie miejskie: wodociąg, kanalizację, gaz, elektryczność, telefon.
Budynek jest obiektem gastronomiczno-restauracyjnym posiadającym zaplecze noclegowe. Budynek jest wykonany metodą tradycyjną, oddany do użytkowania w 2009 roku. Obiekt posiada dwie kondygnacje naziemne oraz poddasze użytkowe. Na parterze mieści się restauracja wraz z barem oraz zaplecze kuchenne i socjalno-biurowe. Restauracja może pomieścić 80-ciu gości. Na piętrze znajduje się sala bankietowa przewidziana na około 60 osób oraz 4 pokoje dwuosobowe i jeden apartament 3-osobowy. Na poddaszu usytuowano 3 apartamenty dwupokojowe.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).