Krosno Odrzańskie - Lokal na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
990 000 PLN
Cena za m2
1 598,50 PLN
Powierzchnia
619,33 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Stan budynku
Do remontu
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Prezentujemy wolnostojący budynek użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 619.33 mkw, znajdujący się przy ul. Pocztowej. Został wybudowany w połowie XIX wieku, wyremontowany i zmodernizowany w latach 2009-2010. Składa się z czterech kondygnacji w tym jednej kondygnacji podziemnej. Był on użytkowany jako restauracja i pub. Łączna powierzchnia działek, na których stoi budynek wynosi 911 mkw. Wszystkie posiadają jedną księgę wieczystą. Teren posesji jest zadbany, utwardzony kostką brukową.
Nieruchomość posiada instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, energetyczną, gazową.
Powiat Krośnieński jest miejscem atrakcyjnym, godnym zainteresowania nie tylko dla przyszłych inwestorów. We wszystkich gminach powiatu znajdują się cenne zabytki kultury, rzeki, jeziora. W odległości 30 km znajduje się miasto Zielona Góra.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).