Łódź

Łódź-Bałuty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 100 000 PLN
Cena za m2
7 038,63 PLN
Powierzchnia
582,50 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Rok budowy
1980
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Biurowe, Inne, Medyczne, Inne
Stan budynku
Do remontu
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Łodzi gdzie prezentujemy budynek piętrowy (z poddaszem użytkowym) z przeznaczeniem biurowo-usługowy . Budynek wykonany był pod koniec XIX wieku w technologii tradycyjnej murowanej natomiast w latach 2006-2008 został całkowicie odremontowany. Budynek ma powierzchnię użytkową równą 582,50 m2 w tym:
parter: 210,34 m2,
I piętro 209,02 m2,
poddasze 163,15 m2
Pierwotnie był to budynek mieszkalny, jednak podczas generalnego remontu, do którego użyto bardzo dobrych materiałów, dokonano zmiany jego sposobu użytkowania na funkcję biurowo-usługową.

Nieruchomość wyposażona jest w instalacje:
* energia elektryczna,

* wodna-kanalizacyjna,

* gazowa,

* grzewcza,

* teleinformatyczna rozbudowana,

* wentylacyjna,

* klimatyzacyjna,

* monitoringowa wewnętrzna i zewnętrzna oraz alarmowa.

Budynek znajduje się na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1 014 m2. Działki są ogrodzone, w pełni uzbrojone i utwardzone kostką brukową, pod którą jest pętla indukcyjna (zimą nie trzeba odśnieżać). Na działce są wyznaczone miejsca parkingowe na 22 samochody.Budynek stanowi doskonałą inwestycję nie tylko ze względu na możliwość wynajmu komercyjnemu ale również ze względu na zainstalowany reklamowy ekran LED o powierzchni 3 m2, bilbord na ogrodzeniu o powierzchni 60 m2 oraz możliwości rozwieszenia na elewacji budynku reklamy o powierzchni 30 m2. Dzięki bliskości MANUFAKTURY lokalizacja jest wręcz idealna.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).