Katowice - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 200 000 PLN
Cena za m2
304,84 PLN
Powierzchnia działki
7 217 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Nie
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu nieruchomości położonej w Katowicach.
Działka niezabudowana, o powierzchni 7 217 m2, o nieregularnym kształcie. Uzbrojenie terenu - w otoczeniu (prąd, woda, kanalizacja) - istnieje możliwość podłączenia do istniejących mediów. Otoczenie nieruchomości - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz tereny niezabudowane.Działka budowlana położoną w Katowicach w obrębie Ligoty i dzielnicy Piotrowice w rejonie ulicy Krogulczej. istniejących mediów. Otoczenie nieruchomości - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz tereny niezabudowane. W sąsiedztwie działki przepływa rzeka Mleczna.
Dla nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 18 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej tj. 3 zespołów o 4 segmentach i 1 zespołu o 6 segmentach wraz z drogą dojazdową i infrastrukturą techniczną.Podana cena ofertowa stanowi kwotę netto.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).