Wilga - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
170 000 PLN
Cena za m2
31,66 PLN
Powierzchnia działki
5 369 m2
Przeznaczenie działki
Leśna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Kształt działki
Trójkąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego

Opis nieruchomości

Działka leśna w Wildze nr 2213/2 Osiedle Wilga nad Wisłą - 50 km od Warszawy, pięknie zalesiona 5369 m2 z możliwością zabudowy do 10% - na podstawie WZ

Położona przy ul. Zielonych Marzeń róg DW 801, na znanych terenach wypoczynkowych, w pobliżu lasy pełne grzybów, łowiska, Rodzinny Park Rozrywki Wodna Kraina, restauracje, sklepy, tereny rekreacyjne. Wokół domy całoroczne i rekreacyjne.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Łukasz Drągowski

Łukasz Drągowski

Telefon:
602411741
E-mail:
lukasz@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).