Huta Żabiowolska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 209 200 PLN
Cena za m2
166,07 PLN
Powierzchnia działki
25 346 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
0
Długość działki (mb.)
0
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Prezentujemy działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Huta Żabiowolska, gmina Żabia Wola, powiat grodziski, województwo mazowieckie.
Działka niezabudowana, o powierzchni 25 346 m2, w kształcie prostokąta o wydłużonych bokach z delikatnie ściętą południową krawędzią o przybliżonych wymiarach 80 m szerokości i długości od 280 do 350 m. Od południa jedna niezagospodarowana działka dzieli przedmiotową nieruchomość od trasy S8. Od północy działka graniczy z terenem niezagospodarowanym, natomiast od wschodu i zachodu sąsiaduje z zabudowaniami mieszkalnymi. Działka jest dobrze wyeksponowana i widoczna z trasy S8. Odległość działki od centrum Warszawy 35 km.
Nieruchomość leży na terenie, dla którego obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Żabia Wola obejmującego fragment miejscowości Huta Żabiowolska, przyjęty uchwałą nr 11/XVII/2012 Rady Gminy Żabia Wola z dnia 24 kwietnia 2012 roku. Zgodnie z tym dokumentem ustalono, że przedmiotowa działka położona jest na terenie o dwóch przeznaczeniach. Północna część działki (stanowiąca około 15% jej całkowitej powierzchni) objęta została obszarem 2U, MN - terenem zabudowy usługowej, handlu i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, natomiast południowa pozostała część obszarem oznaczonym jako 1U, P - terenem zabudowy usługowej, produkcji i handlu.
Na terenie 2U, MN jako przeznaczenie uzupełniające ustala się: lokalizację budynków gospodarczych i garażowych, urządzeń komunikacji, infrastruktury technicznej i ochrony środowiska dla potrzeb działki oraz lokalizację zieleni urządzonej, a także obiektów małej architektury. Zgodnie z zasadami zagospodarowania na działce może znajdować się tylko budynek usługowy, bądź budynek usługowy i budynek mieszkalny, a zabudowa usługowa może być realizowana jako wolnostojąca lub przyległa do zabudowy mieszkalnej.
Na terenie 1U, P przeznaczenie uzupełniające zostało określone identycznie jak dla terenu 2U,MN. Jako przeznaczenie dopuszczalne określono funkcjonowanie istniejącej zabudowy mieszkaniowej z możliwością rozbudowy o 10% powierzchni użytkowej.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).