Biskupiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 100 000 PLN
Cena za m2
4,18 PLN
Powierzchnia działki
502 300 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
650
Długość działki (mb.)
900
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska, Szambo
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona w atrakcyjnej turystycznie i komunikacyjnie miejscowości Rzeck na trasie Olsztyn-Mrągowo tylko 5km od Biskupca. Okolica jezior i lasów. Wymiary gruntu to około 900m długości i około 600m szerokości, ponad 45ha w jednym kawałku. Siedlisko obejmuje zabudowania: domek mieszkalny, stodoła, obora, magazyn i wiata wszystko do kapitalnego remontu. Zabudowania nie są uwzględnione w wycenie nieruchomości. Podana cena obejmuje tylko i wyłącznie wartość gruntu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Pola

Mapa

Kontakt

Barbara Szczerbińska

Barbara Szczerbińska

Mobile:
608404536
Email:
bs@dragowski.pl
Numer licencji:
819

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).