Kraków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 630 000 PLN
Cena za m2
1 546,15 PLN
Powierzchnia działki
1 701 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
0
Długość działki (mb.)
0
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Krakowa gdzie prezentujemy nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1701 m2. Nieruchomość składa się z dwóch działek .Nieruchomość ma regularny kształt zbliżony do trapezu i ma oczywiście dostęp do drogi publicznej.
W bezpośrednim sąsiedztwie są tereny niezabudowane oraz zabudowa jednorodzinna.Działka jest uzbrojona w następujące media: kanalizacja, gaz, woda, prąd.
Do centrum Krakowa jest około 6 km, natomiast w promieniu 1,5 km są tereny zielone. 500 m od działki jest DH Jubilat, natomiast w odległości 5,5 km jest Makro, Ikea, GH Bronowice.
Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym nieruchomość położona jest w terenie oznaczonym symbolem U2 oraz ZP2.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).