Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
945 000 PLN
Cena za m2
678,88 PLN
Powierzchnia działki
1 392 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1392 m2 położona w Warszawie na zielonym Ursynowie przy ul. Hołubcowej w spokojnej, bezpiecznej okolicy z zabudową jednorodzinną.
Nieruchomość składa się z dwóch geodezyjnie wyodrębnionych działek (696 m2 i 696 m2). Działka foremna, płaska, łatwa do zagospodarowania w kształcie prostokąta przeznaczona pod niską zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług (plan zagospodarowania przestrzennego). Dojazd do działki od strony ul. Hołubcowej.
Na dwóch działkach graniczących od strony południowej posadowiono nowe domy jednorodzinne o ujednoliconej architekturze.
W linii ulic doprowadzono media (prąd, gaz, woda), kanalizacja na etapie projektu - termin wykonania do 2021 roku.

W pobliżu m. in. sklep spożywczy, Dwujęzyczne Przedszkole Montessori Ursynów (ul. Pląsy), Centrum Medyczne Enelmed, przychodnia, Szkoła Podstawowa nr 100.
Dobry dojazd do ul. Puławskiej (ok. 1400 m) i ul. Poleczki (ok. 1200 m). Około 700 m do południowej obwodnicy Warszawy (trasy S2). Do pętli autobusowej parę minut spacerem.

Działka w posiadaniu jednej rodziny od 1938 r. Uregulowane sprawy własności.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Widok na: Pola, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Anna Hermanowicz

Anna Hermanowicz

Telefon:
602609082
E-mail:
ah@dragowski.pl
Numer licencji:
6553

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).