Wisła

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 090 000 PLN
Powierzchnia
638 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 016 m2
Powierzchnia użytkowa
500 m2
Rok budowy
1969
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Inny
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba balkonów
12
Piwnica
Tak
Liczba łazienek
14
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz zamieszkać w górach i prowadzić własny interes turystyczny ta oferta jest dla ciebie . Dlatego zapraszamy cie do Wisły – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim. Jest ważnym ośrodkiem sportowym, wypoczynkowym i turystycznym w Beskidzie Śląskim. Na administracyjnym terenie miasta swoje źródła ma największa polska rzeka o tej samej nazwie – Wisła.
Prezentujemy ofertę sprzedaży kompleksu budynków ośrodka wypoczynkowego znajdującego się w miejscowości . Pensjonat położony jest w niedalekiej odległości od Stacji Narciarskiej „Soszów”, a ścisłe centrum miasta oddalone jest od pensjonatu zaledwie o około 4 km.
Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 0,2016 ha i znajdują się na niej trzy budynki:

- budynek ośrodka wczasowego o powierzchni użytkowej: 638,12 m2,

- budynek gospodarczy z przyziemiem o powierzchni użytkowej: 71,26 m2,

- budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej: 9,12 m2.
Budynek jest pięciokondygnacyjny. Budynek został wybudowany w latach 20 ubiegłego wieku, a w późniejszych został nadbudowany i rozbudowany do obecnego stanu. Ostatni generalny remont w budynku przeprowadzono w latach 2004 – 2007. Nieruchomość jest ocieplona, stolarka drzwiowa i okienna jest drewniana. Na pierwszej kondygnacji budynku zlokalizowane są pomieszczenia techniczne, pomieszczenia magazynowe i gospodarcze, a na wyższych są pomieszczenia mieszkalne dla gości i właścicieli oraz dodatkowo był kącik SPA.
Budynek jest wyposażony w instalacje: elektryczna, wodno – kanalizacyjna, gazowa oraz c.o. i c.w. – zasilana z kotła na paliwo stałe – kocioł gazowy został zdemontowany.
Ze względu na stan techniczny pensjonat nadaje się do remontu dzięki czemu można go zaaranżować według własnej wizji i potrzeb.
Nieruchomość ma wielki potencjał inwestycyjny przede wszystkim ze względu na doskonałą lokalizację ale również ze względu na dużą powierzchnię użytkową budynku oraz wielkość działki.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).