Warszawa - Dom na sprzedaż

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 650 000 PLN
Powierzchnia
490 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 460 m2
Powierzchnia użytkowa
342 m2
Rok budowy
1987
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
12
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Liczba łazienek
4
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Kominek
Tak

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona przy Trakcie Lubelskim w drugiej linii zabudowy wśród domów jednorodzinnych. Ze względów rodzinnych podzielona jest na cztery niezależne mieszkania, doskonała na zamieszkanie dla jedno jak i wielopokoleniowej rodziny lub dla czterech niezależnych rodzin. Na dole jest mieszkanie czteropokojowe i dwupokojowe a na górze dwa mieszkania trzypokojowe z balkonem i tarasem 14m, poza tym na parterze jest część warsztatowo/gospodarcza z garażem. ona od strony Płn/Zach i Płd/Wsch. Strych o pow. około 150m można również zaadaptować na część mieszkalną. Piwnice 80m. Obecnie jest ogrzewanie na eko groszek, kanalizacja 2 szamba przelewowe. Gaz jest w ulicy i są już wszystkie zgody na podłączenie gazu do nieruchomości, w przyszłym roku również będzie robiona kanalizacja miejska, instalacja elektryczna w miedzi. Część parterowa zbudowana została w roku 1987/1988 a góra została dobudowana w roku 1992. Materiał pustak i biała cegła.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Barbara Szczerbińska

Barbara Szczerbińska

Telefon:
608404536
E-mail:
bs@dragowski.pl
Numer licencji:
819

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).