Szczecin - Dom na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
890 000 PLN
Powierzchnia
373,50 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
490 m2
Powierzchnia użytkowa
287,80 m2
Rok budowy
1998
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba tarasów
1
Liczba łazienek
2
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Kominek
Tak

Opis nieruchomości

Prezentujemy nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, położoną w Szczecinie w dzielnicy Północ.
W skład nieruchomości wchodzi działka ewid. nr 203 z obrębu 3006, o łącznej powierzchni 490 mkw.
Grunt zabudowany jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, w zabudowie wolnostojącej. Budynek trzykondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 373,50 mkw. Garaż dwustanowiskowy w bryle budynku.
Odległość nieruchomości od ścisłego centrum Szczecin wynosi około 8,5 km. Czas dojazdu do centrum Szczecina własnym środkiem transportu wynosi około 15 minut, w czasie szczytu komunikacyjnego może wynieść około 30 minut. Dojazd do nieruchomości umożliwia transport publiczny. Najbliższy przystanek autobusowy, z którego kursują 4 linie autobusowe, znajduje się w odległości 100 m.
Grunt zabudowany jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, w zabudowie wolnostojącej. Budynek wybudowany został w technologii murowanej w latach 90 XX wieku i oddany do użytkowania w 1998 roku.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).