Grzybowo - Dom na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 PLN
Powierzchnia
330 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
817 m2
Powierzchnia użytkowa
287,80 m2
Rok budowy
1998
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba łazienek
4
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Grzybowa gdzie prezentujemy budynek mieszkalno-pensjonatowy w nadmorskiej miejscowości, w powiecie kołobrzeskim.
Budynek jest w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 330 m2, z czego 250 m2 przeznaczone jest na wynajem pokoi gościnnych a 80 m2 na cele mieszkalne.
Na parterze znajduje się: 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 WC, kotłownia, pokój. Z kolei na pierwszym piętrze dostępne jest: 8 pokoi, w tym 2 pokoje z balkonami, łazienka z WC.
Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 817 m2.
Podłączone są instalacje energetyczna, wodociągowa, gazowa i kanalizacyjna.
Dojazd umożliwia droga asfaltowa i bezpośrednio droga publiczna od ulicy Wąskiej. Teren otaczający budynek wysiany jest trawą.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).