Strzeniówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
267 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 035 m2
Powierzchnia użytkowa
228 m2
Rok budowy
2010
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Liczba łazienek
2
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo - szczelne
Kominek
Tak

Opis nieruchomości

Dom w Strzeniówce, o powierzchni 267 m kw, parterowy z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się przestronny salon o powierzchni 40 m kw, kuchnia częściowo otwarta na salon, przestronny hol z pięknie zaprojektowanymi i wykonanymi schodami, pokój o powierzchni 18 m kw, łazienka i spiżarka. Z salonu i pokoju wyjście na taras i ogródek. W holu znajduje się dodatkowe wyjście do pomieszczenia gospodarczego i garażu, w którym mogą parkować dwa samochody.
Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, przestronna łazienka i garderoba.
Bardzo ciekawy i funkcjonalny projekt architektoniczny, dużą ozdobą jest klatka schodowa i salon w części o wysokości 7.8 m oraz antresola podświetlona oknem dachowym.
Od frontu znajduje się podjazd dla samochodu i chodnik wyłożony kostką granitową oraz ładny niewielki ogródek. Od południowej strony domu gdzie znajduje się taras, duży trawnik, wzdłuż ogrodzenia młode drzewa.

Dom znajduje się w spokojnej, cichej okolicy, wokół wiele nowych domów jednorodzinnych. W związku z obowiązującym na tym terenie Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest gwarancja że sposób użytkowania okolicznych działek nie ulegnie zmianie.

Dom został zbudowany w 2008 roku w tradycyjnej murowanej technologii, dach kryty dachówką ceramiczną.
Ogrzewanie własne gazowe, woda z wodociągu, kanalizacja miejska.
Stolarka okienna i drzwiowa drewniana wzmacniana, szklenie zespolone 2x z szybą zewnętrzną bezpieczną, brama garażowa uchylna.

Ze Strzeniówki jest dobry dojazd do drogi S8 - Katowickiej ( obecnie jeszcze w remoncie), oraz do Pruszkowa ok. 5 km,
Do Pruszkowa i Nadarzyna jest dojazd autobusami PKS.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 25
  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Kościół, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Małgorzata Ryczkowska

Małgorzata Ryczkowska

Mobile:
606930361
Email:
mr2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).