Nadma

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
430 000 PLN
Powierzchnia
130,44 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
243 m2
Powierzchnia użytkowa
84 m2
Rok budowy
2010
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Szeregowy
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba balkonów
1
Liczba łazienek
2
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo

Opis nieruchomości

Prezentujemy nieruchomość w zbutwieje szeregowej ( segment skrajny ) składającą się z parterowego domu z poddaszem użytkowym oraz działki o powierzchni 243 m2 w miejscowości Nadma w gminie Radzymin. Budynek z roku 2010 jest w stanie surowym zamkniętym z wykonanymi instalacjami (elektryczna, wodna i wodociągowa, kanalizacja – zbiornik bezodpływowy, alarmowa, CO – przyłącze pod piec gazowy oraz częściowo rozprowadzona instalacja do grzejników) i ma powierzchnię zabudowy równą 84 m2 oraz powierzchnię użytkową równą 130,44 m2. Jest to budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment zewnętrzny), bez podpiwniczenia. Obiekt wykonywany w technologii tradycyjnej. Na parterze jest wiatrołap, hol, kuchnia, salon, łazienka oraz garaż. Na poddaszu z kolei znajdują się 3 pokoje, hol, łazienka oraz garderoba. Cały budynek jest ocieplony styropianem, na dachu jest blachodachówka a stolarka okienna to PCV.
Jest zapewniony dostęp do drogi publicznej.
Działka ma regularny kształt, jest nieogrodzona lecz znajduje się ona na osiedlu zamkniętym. Nieruchomość jest uzbrojona w następujące media: energia elektryczna, woda, gaz ziemny, na posesji jest wybudowane szambo szczelne.
Wieś Nadma jest jedną z większych miejscowości wiejskich należących do gminy Radzymin, jednocześnie usytuowanej najbliżej strefy podmiejskiej Warszawy. We wsi są obiekty użyteczności publicznej typu szkoła, dość liczne sklepy i punkty usługowe. Z uwagi na usytuowanie miejscowości przy samej trasie szybkiego ruchu E8 Warszawa – Białystok oraz bliską odległość od Warszawy (ok. 12 km) Nadma jest jedną z najszybciej rozwijających się miejscowości w gminie Radzymin.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).