Stasi Las

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
498 000 PLN
Powierzchnia
115 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
5 700 m2
Powierzchnia użytkowa
115 m2
Rok budowy
2003
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Piwnica
Tak
Liczba łazienek
1
Ogród
Tak
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Szambo

Opis nieruchomości

Dom całoroczny o pow. 115 m2 wybudowany w 2003 roku.
Na parterze są 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i ganek wejściowy. W piwnicy znajduje się pomieszczenie gospodarcze.
Dom można rozbudować.
Duża działka z możliwością podziału na mniejsze 4 działki.
Bardzo dobry dojazd do Warszawy.

Year-round house with an area 115 m2 built in 2003. On the ground floor there are 3 rooms, kitchen, bathroom, hall and entrance porch. The basement has a utility room. The house can be extended. Large plot with the possibility of dividing into smaller 4 plots. Very good access to Warsaw.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Krystyna Siwicka

Krystyna Siwicka

Mobile:
602365358
Email:
ks@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).