tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Łomianki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 632 PLN
Powierzchnia
424 m2

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-biurowo-handlowa. Minimalny moduł to ok. 424 m2. Jest to część większej powierzchni (10 000 m2). Do wynajęcia możliwe są większe moduły, które powstaną w wyniku podziału stosownie do potrzeb najemcy. Hala przystosowana i wyposażona pod działalność handlową, logistyczną bądź produkcyjną. Hala postawiona w 2002 r. na gruncie o powierzchni 1,211 ha. Przy hali znajduje się duży parking mogący pomieścić ponad 150 aut.
Nieruchomość położona jest przy trasie S7 na Gdańsk. Średnie natężenie ruchu na wysokości obiektu kształtuje się na poziomie ok. 38 000 aut na dobę i jest to jeden z najwyższych wskaźników w Polsce, dowodzi ono łatwości komunikacyjnej oraz daje realny wymiar jaki potencjał nosi lokalizacja jeżeli chodzi o Klientów.
Wyposażenie hali:
1. Winda towarowa ulokowana z tyłu budynku. Gabaryty windy umożliwiają przewożenie praktycznie dowolnych towarów.
2. Winda osobowa ulokowana w środkowej części hali, w bezpośrednim sąsiedztwie holu głównego.
3. Para schodów ruchomych /góra / dół/ ulokowanych w środkowej części HALI umożliwiających wjazd / zjazd Klientów z I pietra.
4. Rampa wyładowcza ulokowana z tyłu budynku. Kilka bram wjazdowych z poziomu "0".
5. Schody tradycyjne zapewniające dodatkową komunikację pomiędzy parterem a I piętrem.
6. System DSO /Dźwiękowy System Ostrzegania/.
7. System Przeciw-Pożarowy, oparty o tryskacze rozlokowane na całej powierzchni
8. Klimatyzacja hali + pomieszczeń biurowych
9. Instalacja eklektyczna wraz z pełnym oświetleniem opartym o świetlówki.
10. Ogrzewanie – olej opałowy.
11. Komunikacja miejska z Warszawy.
Cena netto: 15 zł plus 3 zł opłata eksploatacyjna. Dodatkowo opłaty za media. Kaucja 3- miesięczna. Minimalny okres wynajmu to 12 miesięcy.
Obecnie najmniejszy moduł to 424 m.kw.Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza np. poprzez zwiększenie powierzchni biurowej. Pozostałe moduły to: 950 m.kw, wydzielona powierzchnia-600 m.kw oraz otwarta powierzchnia 2700 m.kw.
Obiekt wielofunkcyjny np. salon sprzedaży z magazynem i biurem, hala produkcyjna z zapleczem magazynowym, itp.

UWAGA! Najemca nie płaci prowizji pośrednikowi. Zapraszam do współpracy tel.: 606 931 391.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus
Andrzej Tubis

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).