tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Łomianki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
54 000 PLN
Powierzchnia
3 000 m2

Przedmiotem oferty są powierzchnie w hali, zlokalizowanej 25 km od centrum Warszawy w miejscowości Łomianki przy ulicy Kolejowej. Hala przystosowana i wyposażona pod działalność magazynową, handlową, logistyczną. Przy hali znajduje się duży parking mogący pomieścić ponad 150 aut. Nieruchomość położona jest w Łomiankach około 25 km od centrum Warszawy, przy trasie S7 na Gdańsk. Średnie natężenie ruchu na wysokości obiektu kształtuje się na poziomie ok. 38 000 aut na dobę i jest to jeden z najwyższych wskaźników w Polsce, dowodzi ono łatwości komunikacyjnej oraz daje realny wymiar jaki potencjał nosi lokalizacja jeżeli chodzi o Klientów.
MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU POWIERZCHNI I WYNAJMU MODUŁU OD MINIMUM 500 M.KW.
Wyposażenie hali:
1. Winda towarowa ulokowana z tyłu budynku. Gabaryty windy umożliwiają przewożenie praktycznie dowolnych towarów.
2. Winda osobowa ulokowana w środkowej części hali, w bezpośrednim sąsiedztwie holu głównego.
3. Para schodów ruchomych /góra / dół/ ulokowanych w środkowej części HALI umożliwiających wjazd / zjazd Klientów z I pietra.
4. Rampa wyładowcza ulokowana z tyłu budynku. Kilka bram wjazdowych z poziomu "0".
5. Schody tradycyjne zapewniające dodatkową komunikację pomiędzy parterem a I piętrem.
6. System DSO /Dźwiękowy System Ostrzegania/.
7. System Przeciw-Pożarowy, oparty o tryskacze rozlokowane na całej powierzchni
8. Klimatyzacja hali + pomieszczeń biurowych
9. Instalacja eklektyczna wraz z pełnym oświetleniem opartym o świetlówki.
10. Ogrzewanie – olej opałowy.
Przed budynkiem znajduje się stand reklamowy oraz pylon o wysokości 25 metrów oraz ekran LED o powierzchni wyświetlanego obrazu ponad 40 m2. Na ekranie mogą być wyświetlane dowolne reklamy lub informacje.
Cena za wynajem magazynu netto 15 złotych za m.kw. plus 3 zł opłata eksploatacyjna. Dodatkowo opłaty za media. Kaucja 3 miesięczna.
Minimalny okres wynajmu to 12 miesięcy. Obecnie dostępna powierzchnia 1000 m.kw. na poziomie "0" oraz 3000 m.kw. na pierwszej kondygnacji (duża winda towarowa, załadunek z rampy). Istnieje możliwość podziału nieruchomości i uzyskaniu kilku mniejszych powierzchni. Najmniejszy moduł to ok. 500 m.kw. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza np. poprzez zwiększenie powierzchni biurowej.
UWAGA!!!
Najemca nie płaci prowizji pośrednikowi. W razie zainteresowania wynajmem proszę o kontakt pod nr tel.: 606 931 391.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus
Andrzej Tubis

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).