tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Konstancin-Jeziorna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
20 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w Konstancinie.
Bardzo dogodna lokalizacja, szybki dojazd do obwodnicy Warszawy (15 min), centrum Warszawy (30 min) oraz do trasy Krakowskiej i Katowickiej (30 min). Duża ilość bezpłatnych miejsc parkingowych. Duży plac manewrowy, gdzie mogą swobodnie zawracać TIRy.
Dostępność środków komunikacji miejskiej.

Dopuszczalny szeroki zakres działalności: magazynowanie, usługi, produkcja (także głośna).
Wysokość magazynu to 6,7m. Wysokość bramy wjazdowej 3 m z możliwością zwiększenia do 6m. Dostęp 24h przez 7 dni w tygodniu.

Dowolna ilość linii telefonicznych, internet, siła. Teren utwardzony. Na terenie własna stacja trafo z dużym przydziałem mocy.

Dodatkowo koszty eksploatacyjne w wysokości 5 zł/m2.

Magazyn dostępny od lipca br.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Dojazd dla TIRów: Tak
Paweł Remin

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).