tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Sochaczew

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 250 000 PLN
Powierzchnia
190 m2
Piętro
Parter

Do sprzedania nieruchomość z lokalem biurowym, halą na produkcje i magazynowanie oraz domem mieszkalnym. Dom 250 m2 + budynek (hala) 200 m2 z zezwoleniem na każdą działalność gospodarczą, 7 pomieszczeń ( biuro + pomieszczenia magazynowe - produkcyjne, łazienka z prysznicem, pomieszczenie socjalne). Wykończenie tynki gipsowe + terakota + glazura + podłoga lastrykowa. W domu mieszkalnym na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach gres + parkiet dębowy, 7 pokoi ( 2 salony, w jednym piękny kominek), 3 łazienki, 5 balkonów. Stolarka okienna Wołomin, nowy dach. Pod domem duży garaż ( 50 m2 ) i piwnica 45 m2. Kanalizacja, telefon, internet. Działka 628 m2, cicha i spokojna okolica, na osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową, dogodne połączenie z Warszawą, poprzez PKP i drogę W-wa - Poznań. Blisko szkoły, przedszkola, basen, boiska sportowe, sklepy, przystanki autobusowe, centrum miasta. Do Puszczy Kampinowskiej 10ckm. Można prowadzić działalność: piekarnia-cukiernia, magazynową, handlową - hurtownie - idealne dla osób z własną firmą) Teren utwardzony kostką brukową. 45 km od Warszawy, 60 km do Płocka. Zapraszam do obejrzenia.
Oszczędź czas i pieniądze, załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności, otrzymasz bezpłatną obsługę Prawną, pomożemy w udzieleniu kredytui.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).