tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 400 PLN
Powierzchnia
75 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Do wynajęcia 3 pokojowe 75 m2 mieszkanie w Wawrze w rejonie ulicy Korkowej.

Mieszkanie znajduje na pierwszym piętrze klimatycznego budynku (bliźniaka) z lat 20 tych ubiegłego wieku. Dwa niezależne pokoje 15 m2 i 18 m2 plus salon 24 m2, spora kuchnia z oknem, przestronny przedpokój z szafą wnękową i łazienka z WC.

W pobliżu pełna infrastruktura i komunikacja autobusowa do Centrum Warszawy.

Czynsz 2 400,00 miesięcznie plus energia, gaz i woda.

Wymagana kaucja 1-miesięczna.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 20
  • Dostępne w okolicy: Park, Centrum handlowe, Restauracja, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
Bogusław Chodorowski

Bogusław Chodorowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).