tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Północ

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
61 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Do wynajmu atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 mkw w apartamentppowcu na Pradze Północ.
Mieszkanie nowe, wykończone i wyposażone. Nikt jeszcze nie mieszkał.

Budynek z czerwonej cegły o pięknej formie architektonicznej, nawiązuje stylem do klimatu Starej Pragi oraz przemysłowej historii tej części miasta.

Pokój dzienny o powierzchni 20 mkw z aneksem kuchennym i z wyjściem na loggię. Nowa zabudowa kuchni ze sprzętem AGD / lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, okap, piekarnik/
Dwa pozostałe pokoje 11 i 9 mkw wyposażone.
Nowa duża łazienka 6 mkw z wanną i prysznicem. Osobna toaleta o powierzchni 2 mkw. Wydzielone pomieszczenie na pralnię 2 mkw.
Jest możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej za dodatkową opłatą 500 zł.

Cena najmu 4.500 zł oraz opłaty licznikowe.
Kaucja: 1-miesięczna.


Blisko do Dworca PKP Warszawa Wileńska, PKP Warszawa Wschodnia, metra, Centrum Handlowego Wileńska, Centrum Praskiego "Koneser", które znajduje się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek "KONESER". Jest to zrewitalizowany kompleks obiektów kulturalno- rozrywkowych, handlowych, biurowych, mieszkalnych.

Dzisiejsza Praga Północ to miejsce cenione za wyjątkowy klimat, wymieniane jest wśród najciekawszych dzielnic Europy.

Bogusława Kryjan

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).