tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 100 PLN
Powierzchnia
61 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Mieszkanie o powierzchni 61 m2, trzy oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka i WC. Z największego pokoju o powierzchni 18 m2 jest wyjście na
balkon - 6 m2, z widokiem na zieleń - korony drzew. Widna kuchnia z pełnym AGD. Blisko stacja metra - Imielin, SGGW - 15 min. pieszo.

Czynsz 4 100 zł, prąd według faktur, woda według zużycia po przekroczeniu zaliczek które opłaca w czynszu właściciel mieszkania.

Wymagana umowa najmu okazjonalnego.

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Przedszkole, Apteka, Plac zabaw, Restauracja, Bank, Szkoła, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Uczelnia
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Park/skwer, Inne budynki
Jacek Goń

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).