tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 800 PLN
Powierzchnia
51 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
5

Mieszkanie położone w doskonałym punkcie Warszawy, vis a vis Pałacu Nauki i Kultury, dedykowane jednej osobie.

Apartament stanowi otwarta, całkowicie umeblowana i dobrze doświetlona przestrzeń. W mieszkaniu jest stała zabudowa z podwójnym chowanym w zabudowie łóżkiem, rozkładana kanapa, stół, krzesła, komoda, fotel i TV. Aneks kuchenny ze sprzętem AGD w zabudowie. Duży pokój kąpielowy z oknem i armaturą firmy Antonio Lupi. Lokal mieszkalny klimatyzowany z wyciszonymi oknami. Ekspozycja balkonu i okien na południe. Mieszkanie ciche i słoneczne. Bardzo szybki Internet.

Kameralna klatka schodowa. Domofon. Możliwe parkowanie za szlabanem.

W pobliżu pełna infrastruktura, dobra komunikacja (metro Świętokrzyska, Dworzec Centralny i Rondo ONZ) i tereny zielone.

Cena: 3 800 PLN plus energia. Wymagana dwumiesięczna kaucja.

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Uczelnia, Kościół, Szkoła, Restauracja, Fitnes, Bazarek, Przychodnia lekarska, Bank, Centrum handlowe, Basen, Zabudowa niska, Apteka, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro
  • Widok na: Panorama miasta
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).