tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ulicy Bartoszewicza w sąsiedztwie Krakowskiego Przedmieścia - Uniwersytetu Warszawskiego w wysokim standardzie wykończenia. Bardzo ciche, znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Mieszkanie ma 50 m2 powierzchni, 2 pokoje. Mieszkanie dwustronne. Jest kompletnie wyposażone. Spora oddzielna kuchnia. Duże szafy oraz inne udogodnienia. W łazience kabina prysznicowa z hydromasażem.

Dodatkowo płatne: gaz, prąd i woda ponad ryczałt płacony przez właściciela.

Paweł Remin

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).