tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
49 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w zadbanym budynku usytuowanym przy ul. Wiktorskiej. Mieszkanie ciche, dwustronne z ekspozycją na wschód i zachód.

Dwa niezależna pokoje 13,6 m2 i 12,5 m2, obszerna kuchnia 10,4 m2, w pełni wyposażona w sprzęt AGD (zmywarka, mikrofalówka, lodówka, płyta indukcyjna), z dużym stołem. W łazience kabina prysznicowa, umywalka i pralka. Przestronny przedpokój z szafą wnękową.

W pobliżu pełna infrastruktura i dobra komunikacja, do stacji metra Racławicka 300m, do ul. Puławskiej 400m.

Czynsz 3 500 miesięcznie plus energia i woda przy przekroczeniu zaliczki zawartej w czynszu administracyjnym. Wymagana kaucja 1-miesięczna.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Restauracja, Kościół, Fitnes, Szkoła, Bank, Szpital, Uczelnia, Zabudowa niska, Sklep, Apteka, Park, Bazarek, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).