tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 700 PLN
Powierzchnia
45 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
7

Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu położonym w sąsiedztwie Jeziorka Kamionkowskiego i okolicy Teatru Powszechnego.

Dwa pokoje o powierzchni 45 M2, Praga Południe, ul. Grochowska.
Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, ciche (okna wychodzą w stronę parku i jeziorka), piętro 7/10, wysokość 275 cm.
Pokoje: salon 18 m2 z aneksem kuchennym 6 m2 i wejściem na balkon, drugi pokój 10 m2, duża garderoba, łazienka 5 m2 (kabina prysznicowa, umywalka, pralka, w.c). Mieszkanie umeblowane, nowocześnie urządzone, na podłodze panele, w przedpokoju szafa wnękowa, garderoba przy małym pokoju.
Czynszu mieszkania z miejscem postojowym na parkingu podziemnym 2700 zł + 350 zł zaliczka na media (woda ciepła i zimna, energia elektryczna i wywóz śmieci).
Bardzo dobra komunikacja i lokalizacja, blisko sklepów, galerii handlowej, bazarku. Okolica przyjazna dla mieszkańców, dużym walorem jest sąsiedztwo Jeziorka Kamionkowskiego, z wieloma trasami spacerowymi i piękną przyrodą.

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Park, Kościół, Szkoła, Przedszkole, Centrum handlowe, Szpital, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Park/skwer
Anna Łokuciewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).