tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2

Mieszkanie w ujednoliconym architektonicznie kompleksie niskich budynków z 2009 roku.

Lokal mieszkalny dobrze zaaranżowany, utrzymany i umeblowany. Kuchnia otwarta na pokój z meblami w stałej zabudowie i sprzętem AGD (płyta ceramiczna, piekarnik elektryczny, okap, pralka) oraz stolik z krzesłami. Dwie obszerne szafy, jedna w przedpokoju, druga w pokoju, trzy komody, podwójne łóżko, szafka nocna, fotel. Mieszkanie ciche z loggią. Ekspozycja północna z widokiem na Park Przy Bażantarni i korty tenisowe.

Do wyłącznej dyspozycji Najemy spora komórka lokatorska. Swobodne parkowanie w pobliżu.

Osiedle ogrodzone i chronione. Budynek z windą i kameralną klatką schodową. Doskonała komunikacja (metro), pełna infrastruktura i tereny rekreacyjne oraz Las Kabacki im. Stefana Starzyńskiego.

Czynsz 3 000 PLN plus energia i woda.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Bazarek, Sklep, Zabudowa niska, Apteka, Plac zabaw, Kościół, Las, Park, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Basen, Kort tenisowy, Fitnes, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Metro
  • Widok na: Park/skwer
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).