tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 300 PLN
Powierzchnia
23,56 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Zapraszamy na Saską Kępę gdzie oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny przy ul. Francuskiej tuż przy Rondzie Waszyngtona. Mieszkanie usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku z wejściem na teren strzeżony od ul Lipskiej z widokiem na panoramę Warszawy i Stadion Narodowy. W budynku jest winda. Powierzchnia lokalu wynosi 23,56 metrów kwadratowych. Jest to jednopokojowy lokal z aneksem kuchennym, przedpokojem oraz łazienką z prysznicem, umywalką, pralką i szafkami. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (kuchenka mikrofalowa, płyta elektryczna czteropalnikowa, piekarnik elektryczny, toster).
Czynsz najmu 2300 zł plus opłaty wyliczone przez administrację w czym są zaliczki na wodę i CO rozliczane następnie na podstawie ogólnego zużycia. Najemca pokrywa też opłaty za prąd oraz odpady komunalne.
Ewentualna możliwość najmu miejsca postojowego.
Najem okazjonalny

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.1
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Uczelnia, Hala sportowa, Przedszkole, Restauracja, Plac zabaw, Komenda policji, Kościół, Szpital, Zabudowa niska, Żłobek, Gimnazjum, Bar, Przychodnia lekarska, Apteka, Bazarek, Bank, Basen, Szkoła, Kort tenisowy, Fitnes, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Kolej, Tramwaj, Metro, Autobus
  • Widok na: Inne budynki
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).