tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Bemowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
996 000 PLN
Powierzchnia
83,16 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

Rozkładowe i przestronne mieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Lokal mieszkalny składa się z czterech pokoi (26,87 m2, 12,73 m2, 10,17 m2, 10,05 m2) widnej kuchni w aneksie, dwóch łazienek (4,24 m2 i 2,93 m2) i przedpokoju (13,12 m2). Z większego pokoju jest wyjście na balkon o powierzchni 8,27 m2. Ekspozycja okien - północ i południe. Mieszkanie dwustronne i ciche. Żadne z okien nie ma ekspozycji na patio czy plac zabaw.

Do lokalu mieszkalnego przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne (30 000).

Nowoczesna forma architektoniczna oraz ujednolicona, współczesna zabudowa wzbogacona o elementy artystyczne, m. in, neony i szlachetne materiały wykończenia części wspólnych podkreślają doskonały charakter inwestycji Metro Zachód. Osiedle z licznymi placami, sklepikami, usługami, miejscami do rekreacji i bujną roślinnością, to dobra propozycja dla osób chcących żyć w mieście, a jednocześnie poszukujących wygody i klimatu.

W pobliżu pełna infrastruktura, szybka i łatwa komunikacja (w przyszłości Metro Chrzanów w pobliżu osiedla - 500 m, obecnie Metro Bemowo - 10 minut, trasa S8), a także Las Bemowski i ,,Zielone płuca Warszawy'' - Puszcza Kampinoska.

Nabywca otrzyma ,,gratis'' profesjonalny, dedykowany wyłącznie dla tego mieszkania projekt wnętrza. Mieszkanie oddane do użytkowania, założona księga wieczysta.

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Uczelnia, Las, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Fitnes, Bank, Basen, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Metro
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Widok na: Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Północ
  • Liczba balkonów: 1
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).