tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Bemowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
840 000 PLN
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
5

Budynek z 2015 r., osiedle strzeżone i monitorowane. Doskonała infrastruktura sklepy, szkoły, przedszkola, centrum handlowe Bemowo, pętla tramwajowa i autobusowa "NOWE BEMOWO".
Mieszkanie znajduje się na 5 ostatnim piętrze z windą, 5 lokali na piętrze. Ekspozycja okien na południowy/zachód, 63 m2, 3 pokoje, kuchnia otwarta na salon w pełni wyposażona, łazienka z wanną i oddzielnym prysznicem (odpływ w podłodze) oraz wc, garderoba z miejscem na pralkę, przedpokój z szafą w zabudowie, duży balkon w pokojach na podłodze deski drewniane, w pozostałych pomieszczeniach terakota hiszpańska.
Czynsz około 500zł.
Miejsce postojowe na poziomie -1 dodatkowo płatne 40 000PLN, tuż obok wejścia do hali garażowej.
Mieszkanie odświeżone w 2021 gotowe do zamieszkania.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Widok na: Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Południowy zachód
  • Liczba balkonów: 1
Barbara Szczerbińska

Barbara Szczerbińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).